fbpx
Yummity > Okiem dietetyka > mgr inż. Aneta Korzeniecka dietetyk kliniczny

mgr inż. Aneta Korzeniecka dietetyk kliniczny

Zdrowy i szybki lunch Yummity
Probiotics

Witajcie!

Mam na imię Aneta i moją pasją zarówno zawodową jak i prywatną jest dietetyka. Od kilku lat jestem związana z firmą De Care, gdzie wraz z innymi świetnymi specjalistami ds. żywienia zajmuje się projektowaniem żywności i współtworzeniem marki Yummity.

Posiadam kierunkowe wykształcenie i  8 – letnie doświadczenie w pracy z Pacjentami. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie uzyskując dyplom magistra inżyniera z dziedziny Żywienia Człowieka. Dodatkowo ukończyłam kolejne studia magisterskie na Uczelni Łazarskiego w Warszawie z zakresu Zarządzania Ochroną Zdrowia poszerzając wiedzę z obszaru np. Praw Pacjenta w Polsce. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinikach w Polsce oraz za granicą. Nieustannie poszerzam swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych, lokalnych i międzynarodowych.

Dodatkowo zajmuje się pracą z pacjentami i spersonalizowanym doradztwem w zakresie odżywiania, opartego o diagnostykę i najnowsze doniesieniach naukowe. Dostosowuję zalecenia do indywidualnych potrzeb Pacjentów; bazuję na wiedzy z zakresu nutrigenetyki, alergii i nadwrażliwości pokarmowych czy mikrobioty jelit. Rozumiem wyzwania, które istnieją w naszym życiu, dlatego koncentruję się na dostarczaniu praktycznych porad i osiągalnych celów dla wszystkich.

Tworząc markę Yummity wspólnie staramy się sprostać niemałym wyzwaniom i potrzebom osób chcącym się zdrowo odżywiać.

Wykorzystując praktyczną wiedzę i doświadczenie – opracowujemy niezwykle wartościowe mieszanki do przygotowania zarówno słodkich jak i wytrawnych potraw. Naszym celem jest tworzenie szybkich w przygotowaniu, niezwykle smacznych i oczywiście zdrowych produktów. Nie jest to łatwe zadanie, wymagające wiele czasu, wiedzy i prób kulinarnych. Wszystkie składniki, które wybieramy są starannie wyselekcjonowane pod każdym względem. Dbamy o to, aby nasze produkty mogły spożywać również osoby będące na diecie bezglutenowej. Sięgamy po najcenniejsze zboża i superfoodsy. Do mieszanek używamy np. mąki z amarantusa czy z komosy ryżowej. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy finalny produkt dostarczał do organizmu niezbędne witaminy i składniki mineralne, których niedobór jest tak obecnie powszechny zarówno u dzieci jak i dorosłych.

Wiem, że moja praca i pasja się opłaca. Świadczy o tym wyróżnienie w prestiżowym  konkursie SIAL INNOVATION AWARDS, gdzie produkty Yummity zostały docenione za najlepszą kompozycję, skład i smak! Warto wspomnieć, że nagrody SIAL Innovation przyznawane są przez wybitnych specjalistów z dziedziny żywienia, a nominacje zyskują tylko innowacyjne i „kreujące przyszłość” produkty. Tym bardziej jestem dumna.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą Amelki i Marysi